Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi wariaccy oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – dużo osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To też całe mnóstwo imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże niekiedy niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.